Les Mills Family Prague

Xplore Fitness

Pripojte se k Les Mills Family Prague a Xplore Fitness

... a prispejte k zlepseni kvality zivota lidi v Etiopii. Voda tak zakladni soucast nasich zivotu, tolik potrebna nejen pro nase treninky a lekce...obcas zapominame, ze  miliony lidi nemaji stejne stesti a postradaji pristup k pitne vode.


Proto jsme se rozhodli, pripojit se k celosvetove kampani  na vystavbu vodniho systemu na solarni pohon, ktery pomuze zajistit pristup k ciste a kvalitni vode.  Kampan je organizovana pod zastitou UNICEF a vsechny vybrane penize budou pouzity vyhradne na vystavbu sytemu

Vas prispevek zmeni zivoty mnoha lidi! Dekujeme ze s nami menite svet k lepsimu.

Les Mills Family Prague & Xplore Fitness 

----------------------------------------------------------------


Please donate to this page and help us change lives!Help us change the world for thousands of children. The funds we raise will help UNICEF to complete the Lega and Yelam Gej multi-village solar-powered water systems in the Amhara Region of Ethiopia.

You can fundraise with us, donate now and join our movement to create a fitter planet. 

My Updates

28.9 wfw II

jiz druha akce na podporu unicef spolecne s Xplore , Aqua Angels a Fitness menu. Prijdte udelat neco pro sebe i pro ostatni 💙

15.6.2019

15. 6. si v XF společně užijeme nabitý den skvělými lekcemi pod vedením našich Les Mills lektorů a skvělou atmosférou. VSTUP ZDARMA (rezervujte si své lekce včas online či na naší recepci). Pokud se rozhodnete s námi podpořit tento projekt, můžete tak učinit těmito způsoby:

  • kdykoliv bankovním převodem na transparentní účet 
  • právě dne 15.6. můžete také podpořit projekt přímo u nás, a to svým “nákupem” jedinečné ledovcové vody Aqua Angeles. Darovaná částka bude v plné výši převedena právě na transparentní účet charitativního projektu.

Děkujeme, že s námi bojujete za lepší svět. Váš příspěvek změní životy mnoha lidí… 

Thank you to my Sponsors

30

Hana Peregrinova

Dekuju, ze muzu byt soucasti LMFP ❤️💛💙

15

Anonymous